Stavební práce - Rekonstrukce bytu

Přejít na obsah
Úroveň 2


PROVÁDÍME STAVEBNÍ ÚPRAVY
BYTOVÝCH I NEBYTOVÝCH
PROSTOR

Rekonstrukce domů, bytů, komerčních
prostor + doplňkové služby
Zaměřeno na SPOKOJENOST zákazníka

JAKÉ PRÁCE PROVÁDÍME?
...
BOURACÍ PRÁCE
BOURÁNÍ PŘÍČEK, BOURÁNÍ ZDÍ, BOURÁNÍ STĚN


Provádíme za použití mechanických strojů či ručně. Součástí těchto prací je odnos a likvidace sutě. Tam kde je potřeba vyřezat otvory pro dveře či okna, používáme naše speciální nástroje pro jádrové vrtání nebo diamantové řezání. K rekonstrukci se také vážou další práce. Demontáž sanitárního zařízení, odstraňování podlah a vysekávání staré dlažby a obkladů. O všechny tyto práce se Vám postaráme.
ZEDNICKÉ PRÁCE
STAVBA PŘÍČEK, ŠKRÁBÁNÍ STĚN, ŠTUKOVÁNÍ A DROBNÉ PRÁCE


Nedílnou součástí rekonstrukce jsou zednické práce. Začínají škrábáním starých stěn, pokračují štukováním a končí výmalbou. Tyto práce rozhodují o konečném výsledku rekonstrukce, protože dobře postavit je základ! Při rekonstrukci nejčastěji stavíme příčky ytongové  nebo sádrokartonové. Dalším důležitým prvkem interiéru je strop. Můžete jej ozdobit dekorativními štuky, ozdobnými lištami, rozetami nebo podsvícenými podhledy. Do kanceláří nejčastěji instalujeme minerální podhledy. Všechny tyto služby Vám můžeme nabídnout.  
MALÍŘSKÉ PRÁCE
MALOVÁNÍ, LAKOVÁNÍ, DEKORATIVNÍ STĚRKY,ŠTUKY


Pokud již máte opravené praskliny, trhliny, vyštukováno, zbroušeno, je na čase malovat. Dobře vyrovnaný povrch je základem pro následou výmalbu. V tomto směru Vám můžeme nabídnout kromě klasického malování i dekorativní stěrky či benátské štuky. Tyto dekorativní úpravy stěn interiér  rozzáří a vytvoří jej zajímavějším. Kromě malování stěn se při renovaci bytu neobejdete bez lakování zárubní, radiátorů, oken nebo dveří. Tyto práce bývají časově náročnější, počasí může někdy zkomplikovat průběh rekonstrukce, proto je dobré svěřit se do rukou doborníků. S námi to proběhne hladce.
ELEKTRIKÁŘSKÉ PRÁCE
NOVÉ ROZVODY ELEKTRO, INSTALACE A MONTÁŽE VYPÍNAČŮ A SVÍTIDEL, REVIZE


Pečlivé plánování dopředu se Vám rozhodně vyplatí. Ušetříte si tím nemálo starostí. Nové rozvody elektřiny je dobré promyslet, nový nábytek a úpravy bytu budou mít vliv na rozmístění zásuvek a světel. V kuchyni a koupelně bude počet zásuvek ovlivňovat také počet elektrospotřebičů. Nešetřte zásuvkami, dopřejte si jich dostatek, prodlužovací kabely nevypadají v novém hezkém bytě esteticky. Na závěr rekonstrukce bude potřeba provést revizi elektřiny, na základě revize je vystavena revizní zpráva.
INSTALATÉRSKÉ PRÁCE
NOVÉ ROZVODY VODY, PLYNU, VÝMĚNA RADIÁTORŮ, KOMPLETACE


Podobně jako u elektrikářských prací je neméně důležitý i rozvod vody, plynu nebo třeba výměna topení v bytě. Výměna topení v bytě s moderní technikou již nemusí být překážkou a neobtěžuje sousedy v paneláku. Není potřeba uzavírat vodu ve všech bytových jednotkách, naši instalatéři využívají při výměně radiátorů techniku mražení. Je to tedy v mnoha ohledech šikovné řešení. Kromě topenářských prací umí šikovný instalatér nejen opravit kapající kohoutek, ale umí si poradit se svízelnými situacemi, které mohou při rekonstrukci nastat. Poradí Vám s rozmístěním zařizovacích předmětů tak, aby zachovaly funkčnost. To se týká především sprchových koutů a jejich odtoků, kdy se sleduje správný spád trubek. S tím vším Vám ale poradíme.
OBKLADAČSKÉ PRÁCE
NÁTĚRY, LEPIDLA, OBKLADY, SPÁROVAČKY, SILIKONOVÉ TMELY


Ačkoli jsou koupelny většinou malých rozměrů, věnujeme jim více pozornosti. Koupelna musí splňovat několik požadavků. Do malého prostoru se musí vejít vše potřebné a ještě něco navíc. Měla by opticky vypadat prostornější. To můžeme ovlivnit správným výběrem a pokládkou obkladů či dlažeb. Většina z nás se v koupelně regeneruje, odpočívá, nabírá síly na další náročný den. Proto bychom si na ní měli nechat záležet. Kromě estetiky je také důležité vybírat při realizaci kvalitní materiály. Nešetřit na hmotách, izolaci ani na kvalitě obkladů. Ve výsledku se případné opravy a havárie mohou několikanásobně prodražit.
PODLAHÁŘSKÉ PRÁCE
PŘÍPRAVA POVRCHU, POKLÁDKA, LIŠTOVÁNÍ, RENOVACE PARKET


Podlahy v bytě bezesporu dominují vzhledu bytu. V dnešní době existuje nespočet druhů podlah, s různým typem povrchu a vzhledu. Nejekonomičtější jsou však vinylové podlahy, lepené dílce. Nepotřebují velké množství podkladu pro vyrovnání, je to skvělé řešení pro panelákové byty, kde výšku podlah dříve nikdo neřešil. Na některých místech dochází i k několika centimetrovým odchylkám. Lepený vinyl se těmto nerovnostem více přizpůsobí. Po výměně podlah následuje lištování. Stejně jako u podlah, i u lišt existuje mnoho druhů provedení. Je z čeho vybírat!
TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE
VÝROBA NÁBYTKU NA MÍRU, KUCHYNĚ, VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ


Rozhodujete-li se mezi koupí nábytku z obchodu nebo si jej vyrobit namíru, můžeme s výběrem pomoci. Důležitá je funkčnost nábytku a jeho plné využití tam, kde je třeba. Pro rodiny s dětmi, nebo tam, kde je potřeba využít plně prostoru, bychom zvolili vestavěný nábytek. Získáte tím spoustu úložného prostoru. Po zaměření, překreslení návrhu a nacenění, následuje výběr materiálu a dekoru. Pro usnadnění práce se můžete na internetu inspirovat nábytkem, uložit obrázky a s truhlářem prodiskutovat možnosti. Existuje několik variant pojezdů, úchytek, provedení skel a podobně. Čím konkrétnější představu budeme mít, tím se výroba urychlí.
JÁDROVÉ VRTÁNÍ
JÁDROVÉ VRTÁNÍ DO STĚN, DO ZEMĚ


Provádíme jádrové vrtání do betonu, železobetonu. K vrtání používáme kvalitní diamantovou techniku od firmy ©Husqvarna, se kterou je možné vrtat otvory až do 100cm. Jádrové vrtání se využívá pro vytváření dodatečných otvorů pro rozvody vody, topení a jiných instalací. Vrtáním otvorů vedle sebe lze odstranit velké bloky betonu. Vrtat lze do stěn i do podlah.
DIAMANTOVÉ ŘEZÁNÍ
DIAMANTOVÉ ŘEZÁNÍ OTVORŮ


Provádíme řezání a vrtání betonu diamantovou technikou. Řezání se využívá všude tam, kde je zapotřebí vyřezat nový otvor. Nejčastěji řežeme otvory pro nové dveře nebo okna. K řezání používáme ruční diamantové pily a pily stěnové. Výhodou této techniky je, že nedochází k otřesům konstrukce jako při použití bouracích kladiv. K chlazení diamantových kotoučů a vrtáků se používá voda, proto je tento způsob práce bezprašný. Řezání je přesné a proto není poteba dalšího zednického začištění.
LIKVIDACE ODPADU
ODVOZ SUTI, EKOLOGICKÁ LIKVIDACE, ZÁVĚREČNÝ ÚKLID


Během rekonstrukce vzniká odpad a nečistoty. Samozřejmostí je jejich odvoz a ekologická likvidace z naší strany. Odpad se zaváží do sběrných dvorů, kde je následně roztříděn a ekologicky zlikvidován. Vznikne-li velkoobjemný odpad, je odvážen kontejnery. V průběhu rekonstrukce provádíme běžný úklid společných prostor, po dokončení rekonstrukce závěrečný úklid rekonstruovaného interiéru.
SERVIS A OPRAVY
DOPRAVY, ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Pokud v průběhu záruční doby, ale i po ní nastane u zákazníka problém, naši pracovníci jej odstraní v co nejkratší možné době. V době záruky zcela ZDRAMA, je-li reklamace oprávněná.

ZADEJTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU
___________

Napište nám, zda-li chcete provést rekonstrukci nebo jiné stavební úpravy. Nezapomeňte uvést kontakt, abychom se s Vámi lépe spojili a mohli tak domluvit termín zaměření. Budeme se těšit na případnou spolupráci.


Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více info naleznete v sekci ochrana soukromí.
SPECIALIZACE
REALIZACE
Copyright © PM-reko s.r.o. 2023
PM-reko s.r.o.
IČ: 06354815
Bezová 1658/1
Praha, 14700
Návrat na obsah