Reference - Rekonstrukce bytu

Přejít na obsah
Úroveň 2

CO O NÁS NAPSALI

KLIENTI


Přečtěte si, jaký názor na naše služby mají naši zákazníci.

REFERENCE z PORTÁLU
>FIRMY.CZ<

Zákazník Zdenek Č., Brandýs n/L
 
 
"Rekonstrukce proběhla dobře, termín se o dva dny posouval, nastaly komplikace v rozvodech staré elektřiny. Firma si s tím poradila, jsem spokojený. Do rozpočtu se firma vešla, ještě jsem něco ušetřil."

 
Zákazník Lukáš B., Praha
 
 
"S firmou PM reko jsem byl spokojený, vybral jsem si je na doporučení od známého. Svěřil jsem jim kompletní rekonstrukci bytu v četně koupelny a vše dopadlo k mé úlevě a předchozí špatné zkušenosti s jinou firmou na jedničku. Překvapilo mě dokončení všech prací před odsouhlaseným termínem a celková předem dohodnutá orientační cena byla ve výsledku nižší."

 
 Zákazník Pan Velký
 
 
"Pm reko super,predelani kuchyne probehlo lepe nez jsem cekal,mel jsem nejakou predstavu ale nakonec jsem se nechal premluvit a dobre jsem udelal,jako amater stavitel nevim co kde ma byt,ale ukazalo se ze kdyz nekdo dela rekonstrukce dlouho tak uz vi kde se skryvaji chyby, a vi kde co ma byt aby to bylo 100% funkcni a plus to dobre vypadalo,doba terminu splneni byla o den drive i kdyz jsem si obcas vymyslel neco navic ,takze za me jsem spokojen.Firmu urcite doporucuji.”

 
Zákazník Jakub Vodička
 
 
“Dobrý den, firma PM reko nám dělala rekonstrukci velké části bytu (koupelna, příprava na kuchyň s rozvody sítí, plyn, elektřina, podlahy) a budeme s nimi určitě pokračovat i v budoucnu, jsme opravdu moc spokojeni. Toto je naše několikátá rekonstrukce a ve srovnání s ostatními je PM reko opravdu TOP firma. Komunikace s jednateli i řemeslníky z firmy je skvělá. Když se něco nepovede tak, jak bychom si přáli, hned všechno vyřešili, platí všechny dohody. Firmu určitě dopuručujeme!”

REFERENCE z PORTÁLU
>NEJREMESLNICI.CZ<

Zákazník Jana H. , Kladno
 
 
"S rekonstrukcí jsme spokojeni a pro druhou část rekonstrukce opět oslovíme společnost PM Reko s.r.o. Velmi vstřícné jednání, se vším co jsme požadovali nebyl problém a vždy se našlo nějaké řešení. Termín rekonstrukce byl také téměř přesně dodržen. Pokud bylo potřeba něco poupravit nebo něco nebylo úplně dle našich představ pak bylo vše po domluvě v co nejbližším možném termínu dle našich požadavků upraveno či opraveno. Společnost tak ráda doporučím i dalším zájemcům o kvalitní a vstřícnou spolupráci. Děkujeme - Kladeňáci :-)"
 
 
 Zákazník Michael L., Praha
 
 
"Tato firma je velice seriózní a vřele ji doporučuji. Její jednání od začátku bylo velice příjemné a konstruktivní. Vše, co bylo dohodnuto, bylo splněno v termínu a v nadstandardní kvalitě. Pracovníci této firmy byli vždy dochvilní, vždy měli veškerý materiál, čistotní (vše po sobě uklidili) a velice slušní, nikdy nenarušili nad rámec prací chod rodiny. Dohodnutou cenu 76 955,- Kč bez DPH dodrželi, nic jsme nedopláceli."
 
 
 Zákaznice Eva D., Praha
 
 
"Jednání vstřícné , práce odvedená téměř v termínu. S výsledkem jsme spokojeni až na nějaké drobnosti. Firmu mohu s čistým svědomím doporučit."


Podělte se s námi i o vaší zkušenost
a

NAPIŠTE NÁM


Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více info naleznete v sekci ochrana soukromí.
SPECIALIZACE
REALIZACE
Copyright © PM-reko s.r.o. 2023
PM-reko s.r.o.
IČ: 06354815
Bezová 1658/1
Praha, 14700
Návrat na obsah