Design - Rekonstrukce bytu

Přejít na obsah
Úroveň 2

NÁVRH INTERIÉRU
BYTOVÝCH I NEBYTOVÝCH PROSTOR


Estetika, ladění barev a materiálů, výběr stylu, doplňků, vizualizace a realizace


...
ROZHOVOR S DESIGNEREM
 O TOM JAK ZAČÍT VČAS

 
 
Abyste se vyvarovali chyb, které v budoucnu mohou stát spoustu úsilí a peněz, existuje tu pro vás bytový designer. Jeho práce není zadarmo, ale jeho pomoc se vyplatí. Výsledkem jeho práce by neměl být jen vzhled interiéru, ale i jeho praktičnost. Dobrý designer dokáže využít prostor na maximum, nevytváří interiér podle svých představ, ale podle potřeb zákazníka. S designerem je nejlépe začít pracovat již od počátku, od plánování samotné rekonstrukce. Tato práce není jen o výběru barev stěn a výběru materiálu na pohovku ale i o výběru designu podlah, obkladů, které mají trvalejší charakter.
VYPRACOVÁNÍ NÁVRHU
KONCEPT A DISPOZICE, PŮDORYS, VIZUALIZACE

 
 
Nedílnou součástí spolupráce s designerem je vytvoření návrhu, půdorysu bytu a 3D vizualizace. V konceptu bytu si určíte s designerem styl, který se Vám líbí, barevné ladění, výběr materiálu a dispoziční řešení. Pro tyto účely je vám velkým pomocníkem 3D vizualizce, podle které si můžete lépe představit budoucí rekonstruovaný byt. Po odsouhlasení návrhu a výběru potřebných mteriálů se může realizační firma pustit do rozvodů elektřiny, vody, plynu.
MATERIÁL
VÝBĚR MATERIÁLU, VZORNÍKY, SHOWROOMY
 
 
Pokud má být výsledek práce s designerem úspěšný a interiér má vypadat podle vašich představ, je ideální vidět materiály naživo. Možnost vyzkoušet si věci předem je úplně nejlepší řešení. Někteří výrobci umožňují seznámit se s materiály a nábytkem naživo. Slouží k tomu různé vzorkovníky nebo showroomy, či předváděcí centra. Dobrý designer o těchto možnostech ví a můžete s ním tato centra navštívit.
REALIZACE
BOURÁNÍ A STAVĚNÍ PŘÍČEK, PODLAHY, DVEŘE A NÁBYTEK NA MÍRU

 
 
Po pečlivé konzultaci, výběru materiálu můžeme přejít k samotné realizaci. Časová náročnost na rekonstrukci je rozdílná. Někdy zasahujeme do bytu více, jindy méně. Jsou-li úpravy časově náročné, může se rekonstrukce protáhnout i na několik měsíců. To se zejména týká nábytku na míru. Některé designové prvky vyžadují delší časové zpracování nebo delší dobu dodání. Na toto je dobré myslet před počátkem realizace.
NÁBYTEK NA MÍRU
 KUCHYNĚ NA MÍRU, NÁBYTEK NA MÍRU, VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ
 
 
K našim projektům jsme schopni zajistit výrobu nábytku na míru. Od jednotlivých skříněk po dodávku kompletního interiéru. Naši truhláři dokážou uspokojit i ty nejnáročnější zkazníky. Dokážou vyrobit nábytek z lamina i masivu. Umí vyrobit repliky starobylých dveří včetně zárubní, špaletová okna a ostatní výrobky, které najdou využití jak v moderních interiérech, tak i v historických budovách. Využívají pouze kvalitní certifikované materiály a lamina od prověřených dodavatelů. Např. Egger, Blum, Swell, Kronospan... Materiály i výrobní postupy splňují evropské normy s ohledem na kvalitu a ekologii. Zaručují tak dlouhou životnost.

DESIGNERSKÉ SLUŽBY

Nevíte-li si rady s uspořádáním nábytku, s estetikou a barvami, obraťte se na nás


Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více info naleznete v sekci ochrana soukromí.
SPECIALIZACE
REALIZACE
Copyright © PM-reko s.r.o. 2023
PM-reko s.r.o.
IČ: 06354815
Bezová 1658/1
Praha, 14700
Návrat na obsah